چینگدائو G & Z، شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود
کاتالوگ تماس با ما آدرس: اتاق 2901، ساختمان 1، Zijin پلازا، چینگدائو تی و توسعه منطقه، شاندونگ 266،555، چین TEL: + 86-532-80980931 FAX: + 86-532-80980932 ایمیل: chzw_68@tom.com وب سایت: http://www.gzcnmachinery.com/
دستگاه اتوماتیک چیپس DJ برای ساخت بوش

دستگاه اتوماتیک چیپس DJ برای ساخت بوش

ماشین آلات تراشیدن این دستگاه برای تولید بوش دوتایی، فقط برای تراشه بوش استفاده می شود. این یک ماشین فرمول بوش جدید و پیشرفته با سرعت بالاتر، کیفیت بالاتر و کارایی بالاتر نسبت به روش های ساخت بوش سنتی است. ویژگی های آن به عنوان Bollows: 1.Adopting ...

  ماشین آلات تراش

  این دستگاه برای تولید بوته دوتایی، فقط برای کاسبرگ بوش استفاده می شود. این یک ماشین فرمول بوش جدید و پیشرفته با سرعت بالاتر، کیفیت بالاتر و کارایی بالاتر نسبت به روش های ساخت بوش سنتی است.

  ویژگی های آن به عنوان مکعب:

  1. کنترل شیر کنترل مکانیکی وارد شده برای کنترل سرعت برش.

  شیر 2. این می تواند فرایند را انجام دهد: حرکت سریع به جلو --- آهسته حرکت رو به جلو --- سرعت حرکت به عقب.

  3. موتور کنترل فرکانس متغیر کنترل سرعت شفت اصلی، برای رسیدن به سرعت پایین با قطر بزرگتر بوشینگ، و سریعتر با بوشینگ های کوچکتر.


  در صورتی که دستگاه بافندگی با کیفیت بالا برای ماشین های بوش برای بوش مناسب باشد، برای خریداری محصولات با کیفیت با ما تماس بگیرید. ما یکی از تولید کنندگان حرفه ای در چین هستیم، و ما به شما ارائه قیمت و خدمات بی نظیر ارائه می دهیم.

Hot Tags: DJ سری ماشین آلات اتوماتیک تراش برای ساخت بوته، چین، تولید کنندگان، قیمت، خرید، برای فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو